ספק אינטרנט מומלץ – מהי הדרך הנכונה למציאת הספק הנכון?

//ספק אינטרנט מומלץ – מהי הדרך הנכונה למציאת הספק הנכון?

ספק אינטרנט מומלץ – מהי הדרך הנכונה למציאת הספק הנכון?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, וגם אם מציאת ספק אינטרנט מומלץ לא נראית כמו החלטה הרת גורל, כאשר תמצאו את עצמכם ללא חיבור, בדיוק כשאתם צריכים לשלוח מייל דחוף לעבודה או כששיחת הסקייפ עם הילד שבחו"ל תיתקע כל שניה, אולי תתחילו לחשוב למה לא בחרתם במישהו אחר? ההיצע היום הוא בהחלט רחב, ולא תמיד קל להגיע להחלטה. למקום זה בדיוק נכנסים אתרים המתמחים בהשוואת מחירי חבילות אינטרנט, אבל אנשים לא מעטים מעדיפים לוותר ולפנות לחברים, וחברים של חברים, דרך הפייסבוק. אז מה היא הדרך הנכונה למצוא את הספק הנכון עבורכם?

אופציה ראשונה: מוחכוורת – התייעצות עם חבריכם ברשתות החברתיות

מוחכוורת, תרגום ישיר של המונח הפופולרי hivemind עשה עליה וכיום ניתן לראות לא מעט סטטוסים בפייסבוק שפותחים במילה זו. הכוונה היא פשוטה, להגיד במילה אחת, די הומוריסטית שכותב הפוסט מחפש עזרה, לדוגמא פיתרון לבעיה כל שהיא, או במקרה הנפוץ ביותר, בקשה להמלצה על מוצר, אטרקציה או נותן שירות. אבל האם באמת אפשר לסמוך על אדם שהתקשורת ביניכם מסתכמת בסמיילי עצוב או צוחק על התמונה האחרונה שהעלאת? אפילו חבר קרוב יכול לא לשים לב כמה הוא משלם באמת, לשכוח את נפח החבילה שהובטחה לו, או פשוט להיות מנוי לחבילה או מבצע שכבר לא קיימים. פניה לחברים יכולה להיות מבלבלת מאוד וכמובן, המידע אותו נוכל לקבל עלול להיות מוגבל אך ורק להתנסות של החברים שלנו.

אופציה שניה: אתרי השוואת מחירים

על מנת לקבל תמונה מלאה של כל ספקי האינטרנט הפועלים כיום, ועל כל החבילות השונות המוצעות על ידם, לפעמים עדיף לפנות גם לאתרי השוואות. אתרים כגון כמהזה, סמארט-קט או הבוררת הם אתרים המתמחים בהשוואות מחירים והם אכן מקלים מאוד את מלאכת ההשוואה בין חבילות גלישה שונות. המידע כולו כתוב על המסך, בצורה ברורה וחד משמעית, בדרך-כלל גם ניתן להציג את המידע בתוך טבלה, דבר אשר מקל מאוד על ההחלטה מה היא החבילה המשתלמת ביותר. בנוסף, אתרים אלו גם יקשרו ביניכם ובין נציגי המכירות כדי שתתאמצו כמה שפחות. אך המחיר אינו הכל, לקוחות רבים מוכנים לשלם בין כמה שקלים בודדים יותר בחודש לכמה עשרות עבור הידיעה שיקבלו חבילה במהירות ונפח שהובטחו להם, ששירות הלקוחות יהיה מקצועי, מהיר וזמין וכמובן שלא יהיו בעיות טכניות והפרעות בגלישה. כאן, לא תמיד יהיה לאתרים מידע לספק לכם על החוויות של לקוחות שונים. ובמקרה שכן, אותם ספקי אינטרנט מודעים לקיומה של פלטפורמה זו ולכן לא פעם פועלים מאחורי הקלעים על מנת לדאוג שהתגובות יהיו לטובתן, ואם אפשר גם לרעת המתחרים. כאן, עדיף לשמוע לאדם אותו עליו אתם סומכים מהכירות אישית, או לפחות יודעים שהוא כותב מתוך חוויה אמיתית ולא כי הוא עובד החברה שמנסה לשפר את מעמדה או מגיב ממומן.

אופציה שלישית: שילוב האפשרויות לקבלת תמונה מלאה יותר

אז מה היא הדרך האולטימטיבית למצוא את חבילת האינטרנט הטובה ביותר? התשובה היא כמובן – לשלב. החליטו מה יותר חשוב לכם, המחיר או השירות, והתחילו משם. במידה ומחיר משתלם הוא המטרה, אתרי ההשוואות יתנו לכם מידע אמין וברור על החבילות השונות מתוכן תוכלו למצוא את זו שנראית לכם המשתלמת ביותר בהתאם להעדפות והצרכים שלהם, והמוחכוורת יוכלו לעזור לכם לבחור בין חבילות דומות. לעומת זאת, אם שירות טוב הוא גורם מכריע עבורכם, התחילו בפייסבוק על מנת לקבל המלצות שניתן לסמוך עליהן על ספק אינטרנט מומלץ, ולאחר מכן בדקו באתרי ההשוואות מה הם החבילות והמבצעים מהם תוכלו לבחור.

למידע על חבילות אינטרנט ביתי לחצו כאן!

By | 2018-08-21T17:38:09+03:00 אוגוסט 21st, 2018|בלוג|0 Comments

Leave A Comment