חבילות סלולר חו"ל

//חבילות סלולר חו"ל

חבילות סלולר חול – מה צריך לבדוק לפני שרוכשים אחת?

יציאה לחופשה מלווה לא מעט פעמים בכאב ראש ודאגות של לפני – לסגור טיסה, להגיע לשדה התעופה, לוודא שלקחנו הכל וכמובן ארזנו לבד. דאגה שכיחה היא ההוצאה הכספית בזמן החופשה עצמה, נסיעה לחול היא הזמן לנפוש וליהנות אבל גם מביאה איתה הוצאות שונות, בין היתר גם על חבילות סלולר חול. רצוי מאוד להתכונן מראש ולחשוב כבר בארץ מה הוא הפיתרון המתאים ונכון לכם עבור שיחות בזמן השהות בחול על מנת שתוכלו גם לחסוך וגם לטייל בראש שקט.

אם חשבתם ששוק התקשורת הסלולרית בארץ מוצף בשלל חברות והצעות, חכו עד שתיסעו לחו"ל. השפע הגדול יכול לפעמים לבלבל, אבל חשוב מאוד לעשות בדיקה מקיפה, גם אצל החברות המוכרות וגם אלו שפחות, ולמצוא את החבילה המשתלמת ביותר שגם מתאימה למשך החופשה שלכם, אופי השימוש והמדינה או מדינות בהן תשהו.

מה כדאי לבדוק?

הכנה נכונה מראש יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף, שכן המחירים יהיו זולים בהרבה מאשר הוצאת שיחה לארץ או כניסה, אפילו קצרה ומוטעית, לגלישה הסלולרית ללא רכישת חבילת סלולר חול מראש. בנוסף, היא כמובן תחסוך מכם דאגה וכאב ראש, שכן הידיעה שביכולתם ליצור קשר במקרה חירום או שמירה על קשר רצוף עם המשפחה שמחכה בבית שתחזרו תאפשר לכם לטייל בראש שקט מבלי לרוץ בין טלפונים ציבוריים שלא תמיד עובדים או חנויות אינטרנט-קפה.

כל חברות הסלולר הגדולות בישראל מציעות גם חבילות סלולר חול, אשר פתוחות בעצם לקהל הרחב וכך גם אם אינכם לקוחות קבועים ניתן לרכוש אותן במיוחד לקראת היציאה לחו"ל. חבילות אלו מתאימות במיוחד לנופש קצר במדינה אחת. ניתן לקנות חבילה של גלישה בלבד בנפח מוגבל, נפח גלישה בצירוף דקות שיחות ומסרונים, גלישה ללא הגבלה ואפילו גלישה ללא הגבלה בצירוף שיחות. המגוון הוא בהחלט מגוון ויכול להתאים לצרכים של כל אחד ואחת מכם. מחיר החבילה יורכב משילוב מספר מרכיבים – משך החופשה, המדינה בה תשהו וכמובן הרכב החבילה. אתם תשלמו עבור כל החבילה ללא קשר לכמות השימוש, כל זאת כמובן בתנאי שלא תחרגו מתנאי החבילה. חשוב מאוד לבדוק מה קורה במקרה של חריגה, זאת שכיוון שחברות סלולר רבות לא חוסמות את האפשרות להוציא שיחות או לגלוש מהסלולר גם במידה שסיימתם את המכסה שהוקצתה לכם ואתם עלולים לספוג חיובים נוספים ומוגדלים.

חבילות סלולר חול

מה עוד קיים?

בנוסף לספקיות הסלולר אשר פועלות גם בישראל, ישנן חברות שמציעות חבילות סלולר חול בלבד. לרוב חברות אלו, בנוסף לחבילות קצרות מועד וממוקדות שיכולות להיות  זולות ומשתלמות לא פחות, מציעות גם חבילות המאפשרות לכם לנדוד בין מדינות רבות ולשלם מחיר אחיד עבור גלישה, מסרונים או שיחות. שירות זה טוב במיוחד לאלו מכם שמתכננים נסיעה ארוכה שכוללת ביקור במדינות רבות, שכן הוא גם מאפשר לכם שליטה בהוצאות, שכן התשלום הוא על פי השימוש. בסופו של דבר ההחלטה היא בידכם, וכיום יותר מבעבר ביכולתם להשוואות תנאים ומחירים ולמצוא את הדרך הנוחה והזולה תמיד להיות בקשר.

למגוון חבילות סלולר – לחצו כאן!

By | 2018-09-20T12:24:05+02:00 ספטמבר 20th, 2018|בלוג|0 Comments

Leave A Comment