שירותי גיבוי בענן לעסק- דבר חשוב מאין כמוהו

//שירותי גיבוי בענן לעסק- דבר חשוב מאין כמוהו

שירותי גיבוי בענן לעסק- דבר חשוב מאין כמוהו

שירותי ענן לעסק

בעולם הדיגיטלי האינטרנטי של סוף שנת 2018, מי שרותם את החידושים הטכנולוגיים לטובת העסק שלו, בהחלט עושה בשכל.
בניגוד לתרחישים מימים עברו, בהם עסקים היו מכילים קלסרים על גבי קלסרים מלאים בדפים, היום אנחנו בעולם אחר, קליל יותר, מהיר יותר ואקולוגי יותר. קלסרים יכולים להישרף חלילה בשריפה, יכול להישפך עליהם קפה במשרד בטעות ודפים עלולים ללכת לאיבוד.
חומרי עסק שמגובים בענן, נשמרים לנצח על מספר מחשבים שונים ברחבי הגלובוס. חומרים אלו לא יכולים להימחק, להיהרס, להירטב או ללכת לאיבוד.

אבל אם אחרי ההקדמה הזאת אתם שואלים את עצמכם מה הם בכלל שירותי ענן לעסקן או שהייתם שמחים להרחיב קצת יותר בנושא, המדריך הבא הוא בשבילכם.

מה הם בכלל שירותי ענן לעסק?

מדובר ברשתות שלמות של חברה חיצונית לעסק שלכם, שאת שירותיה אתם שוכרים על מנת שתגבה את כל המידע של העסק שלכם ותחזיק בו כשירותים, קבצים ותוכנות שניתן להתחבר אליהן מרחוק. זאת ועוד, רשתות הענן מתוחכמות עד כדי כך שהן אפילו מגבות אחת את השנייה בשביל להצליח לשמור על המידע גם במקרים של תקלות או ניסיונות פריצה.
השרתים הפיזיים של הרשות נמצאים במרכזי נתונים גדולים הנקראים 'חוות שרתים'. המחשבים בחוות נשמרים בתנאים מיטיבים- קור למשל, והחוות נמצאות במקומות מאובטחים שקשה להגיע אליהם, על מנת לשמור על המידע בצורה הטובה ביותר.

 

מדוע שירותי ענן לעסק חשובים כל כך?

עסק שלא מסתייע בספק של שירותי ענן, נדרש להוציא סכומים לא מבוטלים על רכישת ציוד וניהול. לעסק דרוש כוח אדם, שטח בו ניתן לאחסן את כל הציוד, הוצאות רבות על חשמל שדורשים מספר רב של מכשירים חשמליים ואבטחה פיזית של ציוד יקר ערך שנמצא ברשות העסק. כמו כן, בעל עסק צריך להיות מוכן כלכלית לגיבוי במקרה של תקלה באחד המשאבים שמנינו. כאן הענן נכנס לתמונה ומצמצם משמעותית את התעסקות עם כל אחד מהסעיפים שמנינו.

יתרון נוסף של שירותי הענן הוא נגישותם הרבה לבעלי העסקים. בלחיצת כפתור, בעל העסק יכול לגשת בקלות וביעילות לכל המידע שברשותו, מכל מקום, בכל זמן, מהמכשיר הסלולרי או מאחד המחשבים של העסק.

את יכולת ההכלה של הענן ניתן להגדיל ברגע אחד, על ידי הגדרה. לא כל שכן, המקום הפיזי בעסק שמיועד לאחסון הוא דבר שיש לו גבול.

יתרון עצום ומשמעותי לשימוש בענן הוא עלייה באיכות אבטחת המידע. בעסק עצמו לצערנו עלולות להתחרש מידי פעם תקלות והמידע חשוף לפריצה וגניבה, לווירוסים במחשב, השתלטות על המחשב מרחוק על ידי האקרים ועוד. לעומת זאת, בשירות הענן, שנמצא בחוות השרתים כפי שהסברנו קודם, המידע הרבה יותר מוגן ומאובטח מפני גניבות.

זאת ועוד, שימוש בענן תורם רבות לאיכות הסביבה מפני שברגע שהמידע מאוחסן על גבי הענן יש צורך בפחות דפי נייר וגם צריכת החשמל של העסק מצטמצמת.

המלצה שלנו, רכישת שירותי ענן לעסק מגבירה את הנוחות בעבודה ואת אבטחת המידע ומספקת שקט כלכלי. כדאי לכם לשקול את העניין.

לחבילות האינטרנט שלנו לחצו כאן

By | 2018-11-08T13:57:50+02:00 נובמבר 8th, 2018|בלוג|0 Comments

Leave A Comment