הגברת אות Wifi – כך תגבירו את קליטת הויי פיי הביתית שלכם בקלות

//הגברת אות Wifi – כך תגבירו את קליטת הויי פיי הביתית שלכם בקלות

הגברת אות Wifi – כך תגבירו את קליטת הויי פיי הביתית שלכם בקלות

בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, רבות מהפעולות שלנו קמות ונופלות על עוצמת אות הויי פיי במקום בו אנחנו מנסים לעבוד. מאחר ולחיבור המהיר לאינטרנט ישנה חשיבות מכרעת לחיינו, עלינו לדאוג כי עוצמת אות הויי פיי בביתנו תאפשר לנו לגלוש במהירות טובה על מנת לעבוד ולבצע פעולות חשובות אחרות באמצעות האינטרנט.
רבים נתקלים בבתים שלהם בתקלות הנגרמות כתוצאה מניתוק החיבור או מחיבור איטי. בעיה נוספת היא שעוצמת האות של הויי פי אינה זהה בכל חדרי הבית.

בכתבה זו אספנו לכם טיפים מנצחים של עשה ועל תעשה על מנת להגביר את קליטת הווי פי הביתית שלכם.

מיקום- למיקום בו אתם בוחרים לשים את הנתב האלחוטי הנייד שלכם.
יש למקם את הנתב במקום בו לא תהיה הפרעה לאות אותו הוא משדר, כדי שתוכלו לקלוט אותו בקלות. עדיף לשים אותו על מדף למשל או במקום חשוף לחלל החדר ולהימנע מלמקם אותו בתוך ארון או בחדר הממ"ד הביתי. למרות זאת, חדרי ממ"ד רבים משמשים כחדרי העבודה בבית. על מנת לספק אות מתאים לחדר, ולעוד מקומות בבית, תוכלו להשתמש במגדיל טווח אינטרנט עליו נרחיב בהמשך.
דבר נוסף שחשוב להיות מודעים אליו הוא ההשפעה של פעילות אלקטרומגנטית סביב הנתב. חפצים ממתכת או זכוכית עלולים לחסום את אותות הרדיו ולכן להגביל את הקליטה. לכן עדיף להציב את הנתב רחוק מחלונות או ממשטחים מתכתיים.

 

צרכי המשתמשים- בימנו אנו, הבתים הופכים להיות חכמים יותר ויותר. רוב המכשירים כיום מחוברים לרשת הויי פיי בבית. השימוש בטלפונים הניידים של בני הבית, בלפטופים של כולם, בטאבלטים, בטלוויזיה ובמחשבים הנייחים מצריך אות ויי פיי חזק שיכול לעמוד בעומס הגדול שנוצר. במקרה כזה מומלץ לבחור נתב המותאם לעבודה עם מספר רב של מכשירים ושירותים מקוונים.

 

שמרו על פרטיות- קוד גישה לנתב שלכם הוא תמיד רעיון טוב. כאשר הרשת הביתית שלכם נעולה רק אתם יכולים לגלוש עליה וכך אין סיכוי שתצברו עומס משתמשים אחרים בסביבה שיגלו את הרשת הביתית שלכם ויגלשו עליה. ויי פיי שמוגן בסיסמה יחסוך לכם אורחים לא רצויים שגולשים על הגב שלכם.

 

הגדלת הטווח- אחת האפשרויות העומדות בפניכם היא לשקול את השימוש במגדיל טווח אינטרנט. מגדיל הטווח הוא גם פתרון לרשות רבות משתמשים. בנוסף לכך, הוא מאפשר ליצור שתי רשתות אלחוטיות, ולגלוש בקצבים מהירים יותר. את המגדיל ממקמים בין הראוטר לבין המקום בו ישנה קליטה חלשה יותר והוא מגביר את האות. בנוסף לכך, המגדיל מסוגל אפילו להכפיל את עוצמת השידור כך שתוכלו לגלוש גם בגינה ובטווח הקרוב לבית.

 

אין ספק שאיכות הקליטה של הוויי פיי בבית משפיעה על חווית הגלישה. קליטה טובה של ויי פיי בבית מבטיחה חווית גלישה מהירה, נעימה ואפקטיבית.

למידע על מגוון חבילות אינטרנט הביתי שלנו לחצו כאן

By | 2018-12-21T12:36:10+02:00 דצמבר 21st, 2018|בלוג|0 Comments

Leave A Comment