חבילת אינטרנט למכשיר הסלולרי – לא סתם מספרים!

//חבילת אינטרנט למכשיר הסלולרי – לא סתם מספרים!

חבילת אינטרנט למכשיר הסלולרי – לא סתם מספרים!

הרשתות הסלולאריות, הישירות והעקיפות, מציעות חבילות משתלמות במיוחד כאשר מילות המפתח כיום הן "ללא הגבלה" – שיחות ללא הגבלה, הודעות ללא הגבלה והחשוב מכולם: אינטרנט ללא הגבלה.

הצרכן המצוי מבלה שעות ארוכות בכל יום בגלישה באינטרנט באמצעות המכשיר הנייד. ההתכתבויות בווטצאפ ובמסנג'ר, השוטטות בין הקבוצות וקירות הפייסבוק, עדכון במצב החדשות, התרבות והספורט, ניהול תיבת המייל ולעתים גם ביטול של לא מעט זמן במשחקים מקוונים ברשת. למעשה המכשיר הסלולארי הפך להיות בר שימוש בכל כך הרבה אפשרויות, עד שדווקא ייעודו המקורי לשיחות טלפון נדחק לשוליים.

חבילות מותאמות לצרכי הגלישה

חברות הסלולארי אשר הבינו את אופן השימוש במכשירים וברשת עושות כל שביכולתן על מנת להציע חבילות מותאמות אשר עונות על הצורך ומספקות צריכת אינטרנט מהיר בנפח גבוה. לפני שממהרים לרכוש את חבילת האינטרנט בעלת הנפח והמהירות הגבוהים ביותר בנמצא חשוב לבחון את המכשיר הסלולארי ויכולתו לתמוך במהירות הגלישה המוצעת ובטכנולוגיית הגלישה המתקדמת LTE.

עם התפתחות עולם המכשירים הסלולאריים והקדמה הטכנולוגית חולקו המכשירים וסומנו על פי דור. המכשירים המובילים כיום את קדמת הטכנולוגיה בישראל ובעולם הם מכשירים העונים על הפרמטרים של דור 4, ומספקים שיטה להעברת נתונים המכונה  LTE – Long Term Evolution . מדובר על גלישה מהירה במיוחד כאשר מהירות הגלישה המרבית בארץ באמצעות דור 4  הן mb/s 150 בהורדה, ו – mb/s 50 בהעלאה.

חבילות אינטרנט לסלולר

חשיבות התאמת המכשיר לחבילה

חשוב לדעת – חבילת אינטרנט בנפח ומהירות גבוהים שלא תתאים ליכולות של המכשיר למעשה תהווה תשלום מיותר, שכן הצרכן לא יוכל למצות את השימוש בה.

 

ברכישה של מכשירים חדישים ומתקדמים כיום ניתן יהיה לקבל את המידע המלא אודות יכולות הביצועיות של המכשיר והדור אליו הוא משויך כבר מן היצרן ו/או המשווק, אולם מי שמחזיק במכשיר קיים זמן ממושך ומבקש לשדרג את חבילת האינטרנט שברשותו, נכון יעשה אם יפנה לטכנאי סלולארי מוסמך על מנת לבחון את המכשיר ולוודא את התאמתו לתמוך ולמצות את חבילת הגלישה האמורה. ניתן גם למצוא ברשת באתרים טכנולוגיים ואחרים את רשימת המכשירים המובילים בשוק לצד פירוט השיוך שלהם על פי דור, יכולות וביצועים. חשוב לדעת כי המידע באתרים הללו מסופק מן היצרנים ומתייחס למכשיר תקין בתנאי מעבדה ולא מביא בחשבון בלאי, חלפים, תיקונים, קליטה וחיבור לאינטרנט על פי אזור ופרמטרים נוספים.

 

בפניה למעבדה סלולארית לשירותי תיקון של מכשיר מוטב לבחור במעבדה מקצועית ועצמאית ולא כזאת היושבת במרכזי שירות של חברות התקשורת, שכן אלו בעלות אינטרס ברור להכוונה ומכירה של מכשירים מדגמים מסוימים ולקידום יצרנים העובדים עמם בשיתוף פעולה. טכנאי סלולר מוסמך המעניק שירותים במעבדה עצמאית אינו כפוף לכל הללו ויוכל לספק מידע מלא ומקצועי וכן הכוונה, ולעתים גם המלצה לחברת תקשורת סלולארית המציעה חבילות אינטרנט מותאמות הנתמכות על ידי המכשיר.

By | 2019-01-23T21:33:08+03:00 ינואר 23rd, 2019|בלוג|0 Comments

Leave A Comment