חבילת אינטרנט לשירותי סטרימינג- כך תדעו איך לבחור!

//חבילת אינטרנט לשירותי סטרימינג- כך תדעו איך לבחור!

חבילת אינטרנט לשירותי סטרימינג- כך תדעו איך לבחור!

אין ספק שבשנת 2019 כל הגישה שלנו לטלוויזיה שונה בהרבה ממה שהייתה בשנים הקודמות. חסל סדר יס והוט, שלום לנטפליקס, הולו, סלקום טי וי, פרטנר ועוד שירותי סטרימינג רבים אחרים. בניגוד לעבר, היום אנו צורכים תכנים ישירות מהחברה על גבי האינטרנט, בשיטה שמזכירה צפייה בסגנון VOD. שלל שירותי הסטרימינג מזמנים לנו צפייה בתוכן מגוון אשר מותאם לקהל רב של צופים, גם לקטנטנים ולכל המשפחה.

מה זה סטרימינג בכלל?

סטרימינג הוא העברת וידאו לצפייה על גבי האינטרנט. בשיטת הסטרימינג ישנה תוכנה מיוחדת שעובדת על ידי הפעלת שרת מבוסס מערכת הפעלה שמיועד בדיוק לכך. השרת שולח מידע בזמן אמת ולכן הוא נדרש להפעיל את המדיה בזמן המהיר ביותר שניתן (עוד נחזור לזה). ברגע שמספיק מידע זורם, התוכן מועבר אל הלקוח וכך הוא יכול לצפות בסדרה האהובה עליו.

חבילת אינטרנט לסטרימינג

ומה הקשר לחבילת אינטרנט?

במקרה שלנו, אם אתם חפצים באיזו צפיית בינג' טובה בנטפליקס או בכל אחד משירותי הסטרימינג שהזכרנו, אתם חייבים אבל חייבים שיהיה לכם חיבור לאינטרנט. על מנת ליצור אחד כזה, אתם נדרשים לבחור את ספקית האינטרנט שלכם וגם את חברת התשתית. חבילת אינטרנט היא שילוב של השתיים.
אז זהו שבמקרה של צפיית סטרימינג ממש לא מספיק לבחור חבילת אינטרנט כלשהי. משמעותי מאוד לבחור חבילת אינטרנט טובה שבאמת תענה על הצרכים שלכם כדי שתוכלו להנות משירות הסטרימינג שלכם בצורה הכי טובה שאפשר (ולא, רק פופקורן זה לא מספיק…)

סטרימינג ואינטרנט

בשביל שחבילת האינטרנט שלכם לא תכשיל את המשימה החשובה ביותר בחיים שלכם- לצפות בפרק הבא של משחקי הכס, אתם חייבים להבטיח שהיא אכן יכולה לעמוד בזה בכבוד. המטרה שלכם היא לרכוש חבילת אינטרנט בעלת מהירות גבוהה ויציבות טובה. אתם רוצים מהירות גלישה הנעה בין 30 ל-100 מגה. חשוב לבחור חבילת אינטרנט טובה מאחר שאין דבר מעצבן יותר מנטפליקס שנתקע בדיוק בקטע המותח בפרק החדש בתוכנית האהובה עליכם, ואנחנו מזהירים אתכם, עם חבילת אינטרנט לא מוצלחת זה בהחלט יכול לקרות.

דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב הוא שהחבילה שבחרתם מגיעה עם שירות לקוחות איכותי בצידה.  אנחנו בטוחים שאין פה אפילו מישהו אחד שקורא את זה עכשיו שמונה ברשימת התחביבים שלו שיחות עם שירות לקוחות (או המתנה לנציג שיתפנה).
כשבוחרים חבילת אינטרנט במיוחד בהקשר לאינטרס של תשתית טובה לשירותי הסטרימינג, יש לדעת שאולי יהיו תקלות  (לא עלינו) ואז בכל זאת נזדקק לשירות הלקוחות (וכמה שיותר מהר כי זה לא נעים לראות את חליסי תקועה בסלון שלנו בפוזה לא מחמיאה). כשאתם באים לבחור חבילה מתוך ידיעה שאחת הפעילויות המרכזיות בבית שלכם היא צפיית בינג', בדקו טוב כי אתם בוחרים חברה שיש שירות לקוחות איכותי. שימו לב שהחברה מציעה שירות אינטרנטי וטלפוני שפועלים 24/7 , מערך טכנאים שיהיה זמין עבורכם ושהיא מחזיקה אתר אינטרנט פעיל שמאפשר ביצוע של חלק מהפעולות באופן עצמאי.

לחבילות האינטרנט הביתי שלנו לחצו כאן

By | 2019-01-27T14:23:24+03:00 ינואר 27th, 2019|בלוג|0 Comments

Leave A Comment