מחובר ללא גישה לאינטרנט – מה עושים?

//מחובר ללא גישה לאינטרנט – מה עושים?

מחובר ללא גישה לאינטרנט – מה עושים?

אין דבר שיכול להיות יותר מבלבל מאשר הודעה במחשב האישי שלכם שאומרת- "המחשב מחובר ללא גישה לאינטרנט". מה זה אומר? מחובר זה לא אומר גישה לאינטרנט? כלומר, אנחנו רגילים לחשוב שכשאנחנו מחוברים זה סימן שאנחנו מחוברים לאינטרנט. אז זהו שלא. כמו בכל תחום, גם בתחום המחשבים יש סיטואציות שהן יותר אפורות ופחות מובנות
אבל, אל תאמרו נואש, ואל תדאגו, אנחנו כאן בשביל להסביר ולעשות סדר. במדריך הבא נסקור את אפשרויות העזרה הראשונה במצב כזה. כולנו תקווה שהעצות יעזרו ותוכלו לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם בעזרת המדריך. אחרי שתקראו את המדריך הבא כבר לא תהיו מבולבלים יותר ותדעו בדיוק מה לעשות במצב כזה!

מחובר ללא גישה לאינטרנט

דבר ראשון- נתב!
הדבר הראשון שיש לחשוב עליו כשאתם נתקלים במצב כזה הוא בדיקה של הנתב שלכם. אם האינטרנט שלכם לא עובד נראה שאתם מחוברים לויי פיי– רוב הסיכויים שיש בעיה עם הנתב. אם אתם מחוברים בחיבור קווי יכול להיות שמדובר בבעיה בכבל.
דבר שני- ריסט
יכול להיות שזו הייתה המחשבה הראשונה שלכם, אבל אם לא, עכשיו זה הזמן להפעיל מחדש את המחשב ואת הנתב. יש לכבות את הנתב או לנתק את הכבל ולהמתין 30 שניות לפני שמחברים אותם מחדש. בנוסף יש ללחוץ על כפתור ההפעלה מחדש של המחשב. לאחר שכל המכשירים אותחלו, נסו להתחבר שוב לאינטרנט כדי לראות אם הפעם הוא יפעל.
דבר שלישי- נורות
יכול להיות שהבעיה בחיבור היא בחיבור האינטרנט עצמו ולא בהתקנים המחוברים. בשביל לרדת לשורש העניין, גש שוב לנתב ובדוק את  הנורה בו שעליה כתוב "אינטרנט אור". שים לב  גם להתנהגויות יוצאות דופן של הנתב כמו נורות המהבהבות בצורה מוזרה.
במצב תקין, נוריות ה- DSL צריכות להיות מופעלות (או להפוך לירוק בכמה נתבים), ונורית מחוון הויי פיי אמורה להבהב. אם אינכם בטוחים כיצד לבדוק, פנה לספק שירותי האינטרנט שלך, יכול להיות שהבעיה היא בכלל אצלם. אשרו מולם מה לא בסדר עם האינטרנט וכמה זמן זה עשוי לקחת כדי לתקן את התקלה.

התותח הכבד- ריסט לרשת
כפי שהשם מציע, ניתן להגיע במחשב שלכם להגדרות הרשת וללחוץ על האפשרות של 'איפוס רשת'. על ידי לחיצה על אפשרות זו הרשת שלכם תושבת ואח"כ יהיה עליכם להתקין מחדש את כל מתאמי הרשת שלכם ולהגדיר רכיבי רשת אחרים בחזרה להגדרות המקוריות שלהם. בגלל שצעד כזה יכול לגרום למערכת המחשב לשכוח את כל הסיסמאות המוגדרות שלכם, ריסט לרשת צריך להיות הדבר האחרון שתנסו.

מוצא אחרון- שירות לקוחות והזמנת טכנאי

אם כל ההצעות לא עוזרות, הגיע הזמן להתקשר לשירות הלקוחות של ספקית האינטרנט שלכם או לטכנאי שלכם ולבקש עזרה. במקרה הזה איש מקצוע יוכל להגיע לביתכם, לבדוק שנית, לברור את כל האפשרויות, להשתמש בידע המקצועי שלו ולהציע פתרון מתאים.

לבדיקת חבילות האינטרנט שיש לנו להציע לחצו כאן!

By | 2019-02-07T18:56:10+03:00 פברואר 7th, 2019|בלוג|0 Comments

Leave A Comment