אינטרנט לגיימרים – כל מה שצריך עבור משחק יציב ורציף ברשת

//אינטרנט לגיימרים – כל מה שצריך עבור משחק יציב ורציף ברשת

אינטרנט לגיימרים – כל מה שצריך לדעת עבור משחק יציב ורציף ברשת

עולם משחקי המחשב כבר מזמן אינו חלקם של בני נוער או אנשים מתבודדים בלבד. המושג "גיימרים" חל היום על יותר ויותר אנשים, ואפשר להגיד שהוא כבר אינו ממש תרבות שוליים אלא הולך ומתקרב למיינסטרים. לכן, לא מפתיע שספקיות אינטרנט החלו לשווק אינטרנט לגיימרים, חבילות גלישה שאמורות להיות מותאמות לצרכים המיוחדים של אלו שאוהבים לשחק משחקי רשת כגון DOTA2,  World of Warcraft וכמובן פורטנייט הפופולרי במיוחד בזמן האחרון. אך האם באמת דרוש אינטרנט מיוחד לגיימרים? ומה כדאי לבדוק כדי לוודא שאתם מקבלים את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם?

אינטרנט לגיימרים

הכל מתחיל בתשתית

עוד לפני שבוחרים האם לקחת חבילה רגילה או חבילת אינטרנט לגיימינג, חשוב להבין האם בכלל יש הבדל בין השימוש בעת משחק מרובה משתתפים לבין גלישה רגילה.  בעוד שכולנו אוהבים אינטרנט מהיר וחיבור יציב, לרוב בשימוש יום-יומי אנחנו לא נבחין בהבדל בין מהירויות שונות ולפעמים כאשר יש ניתוקים קצרי מועד לא רק שלא נשים לב, חווית הגלישה לא תיפגע, גם אם נצטרך לחכות כמה שנויות יותר מבדרך כלל עד שיעלה דף הפייסבוק שלנו. אצל גיימרים מחירו של ניתוק או עיכוב בהעברת המידע של כמה שניות יכול להיות הפסד בקרב או אתחול שלב, דבר מטריד ומתסכל במיוחד. לכן, עוד לפני שבוחרים חבילת גלישה כדאי לבחור בתשתית יציבה ובספק שבאמת מסוגל לספק לכם את המהירות המרבית עבורה שילמתם. בנוסף, עוד לפני בחירת חבילה כדאי לבדוק מה הם השימושים של שאר דיירי הבית ולקחת אותם בחשבון כאשר בוחרים מהירות ורוחב פס.

אינטרנט לגיימרים – יקר יותר אך האם משתלם?

אינטרנט לגיימרים הינו יותר מרק בחירה נכונה של ספק ותשתית, וכאן נכנסות לתמונה החבילות הייעודיות שמותאמות לשימוש הייחודי של אוהבי משחקי המחשב מרובי משתמשים. לדוגמא, בעוד השימוש של גייימרים כמו גם רוב האוכלוסייה דורש הורדה של מידע רב רובנו שולחים מעט מאוד מידע בחזרה לרשת האינטרנט. אך אצל גיימרים המצב שונה. כיוון שהמשחק משוחק אונליין, כלומר בו-זמנית, במקומות שונים בעולם, יש מידע רב שיוצא מהמחשב או קונסוליית המשחק בחזרה לשרתים, מה שמצריך קודם כל קצת העלאה גבוהה יותר מאשר החבילות הרגילות המוצעות לשוק הרחב. בנוסף, ישנו הפינג, Ping, זהו מספר שמודד את המהירות התגובה בין השחקן ושרת המשחק, ככל שהמספר נמוך יותר כך התגובה מהירה יותר וכמובן חווית המשחק טובה יותר בהתאם, כאשר כל מספר מתחת ל50 נחשב טוב מאוד, בין 50 ל-100 כסביר ומעל 100 כבר יהיה לכם מאוד קשה להגיע לחוויית משחק אולטימטיבית. ספקיות האינטרנט מבטיחות למי שישלם יותר עבור חבילת גיימרים לא רק מהירות העלאה גבוהה יותר אלא גם תעדוף בגישה לשרתי משחקים, ופחות חסימות איי.פי. כל הדברים האלו ביחד אמורים להוריד משמעותית את מספר הפינג בעת המשחק, ולמעשה מצדיקים את תג המחיר היקר יותר עובר חבילות אלו. אך כמו תמיד לפני שמתחברים כדי לעשות השוואה ולקבל חוות דעת מצרכנים האם הספקים באמת עומדים במילתם.

למידע על מגוון חבילות האינטרנט שלנו בקרו כאן!

By | 2019-02-18T20:10:23+03:00 פברואר 18th, 2019|בלוג|0 Comments

Leave A Comment