לשוט על ענן – מה זה גיבוי בענן ולמה גם לך כדאי?

//לשוט על ענן – מה זה גיבוי בענן ולמה גם לך כדאי?

גיבוי בענן – מה זה ולמה גם לך כדאי?

בשנת 2019 כמעט כולנו כבר חיים בעולם דיגיטלי ואינטרנטי. כל המידע החשוב והמשמעותי שלנו נמצא במחשבים שלנו ואנחנו זקוקים לדרכים יעילות לגבות אותו ולשמור עליו.
בניגוד לעבר, בו החומר האישי והעסקי שלנו היה בעיקר על גבי ניירות בתוך קלסרים, היום אנחנו בעולם אחר, קליל יותר, מהיר יותר ואקולוגי יותר. קלסרים יכולים להישרף חלילה בשריפה, ודפים יכולים להירטב או ללכת לאיבוד.
חומרים שנבחר לאחסן על ידי גיבוי בענן ישמרו לנצח על מספר מחשבים שונים ברחבי הגלובוס. לא קיימת אפשרות שחומרים אלו ימחקו, יהרסו, יירטבו או ילכו לאיבוד.

אבל עכשיו השאלה מה זה בכלל גיבוי בענן בטוח מעסיקה אתכם ואולי הייתם רוצים להרחיב יותר בנושא ולהבין למה גם לכם כדאי להתקדם ולהשתדרג לגיבוי בענן. בשביל זה אנחנו כאן, מתחילים!

גיבוי בענן

מה זה בכלל גיבוי בענן?

גיבוי בענן למעשה מאחסן קבצים ומידע עבורכם במקום אחד. תוכלו להתחבר אליו בכל מקום ובכל זמן כדי לגשת לקבצים שלכם. הענן שומר על הקבצים שלכם בצורה מאובטחת ומאפשר לכם להימנע מפתרונות גיבוי המפוזרים על גבי שרתים חיצוניים כמו כונן ודיסק און קי. הגישה שלכם לענן לא תלויה במרחק הפיזי שלכם ממנו. השרתים הפיזיים של הענן נמצאים במרכזי נתונים גדולים הנקראים 'חוות שרתים'. המחשבים בחוות נשמרים בתנאים מיטיבים- קור למשל, והחוות נמצאות במקומות מאובטחים שקשה להגיע אליהם, על מנת לשמור על המידע שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

למה גם לכם כדאי?

 

  • זה זול- אין ספק שגיבוי בענן זול יותר באופן משמעותי מכל פתרונות הגיבוי האחרים. ניתן לגבות כמות עצומה של חומר בעלות סבירה, ואפשר להיות בטוחים שהחומר נשמר בצורה המאובטחת ביותר.
  • זה נגיש- תוכלו לגשת למידע שלכם מכל מקום, בכל זמן ובכל מצב. תוכלו לגלוש מהמחשב או מהסלולר, מתי ואיך שתרצו.
  • אין הגבלת מקום- תוכלו לשנות את יכולת ההכלה של הגיבוי בענן שלכם בלחיצת כפתור ועל ידי הגדרה בלבד. המקום הפיזי לאחסון בעולם הוא מוגבל, לעומת זאת, בענן לא יחסר לכם מקום לעולם ותמיד תוכלו להגדיל את נפח האחסון.
  • עלייה באיכות אבטחת המידע- כונן ודיסק און קי לצערנו יכולים להיעלם, להיפרץ או להיגנב. לעומת זאת, חברות הגיבוי בענן משקיעות סכומים ניכרים באבטחת מידע. עם גיבוי בענן תוכלו לישון בשקט ולדעת בוודאות שהמידע שלכם נמצא שמור ומוגן בידיים טובות.
  • זה מהיר- מהירות התגובה של שרתי רשת הענן היא נהדרת ובאופן כללי הרשת בנויה כך שהיא כמעט לא נופלת. גם במצבים של קריסת רשת, שירותי הענן מספקים מענה ותגובה ללקוחתיהם במהירות ובמסירות.

זה מתאים לכולם- בין אם מדובר בצרכי פנאי ועבודה, ובין אם מדובר בעסקים, שירות הענן מתאים לכולם ויכול לספק עבורכם פתרונות אחסון קלים לשימוש, אמינים וטובים המותאמים אישית לצרכים שלכם.

למידע על מגוון שירותי הגיבוי שלנו לחצו כאן!

By | 2019-04-19T11:03:53+02:00 אפריל 19th, 2019|בלוג|0 Comments

Leave A Comment