שירותי אינטגרציה- מה זה בכלל?

//שירותי אינטגרציה- מה זה בכלל?

שירותי אינטגרציה- מה זה בכלל?

שירותי אינטגרציה אינם דבר מוכר במיוחד, אך אין ספק ששווה להכיר אותם. שירותי האינטגרציה עוזרים לחברות וארגונים רבים לעבוד בצורה טובה, יציבה ויעילה יותר. שירותי האינטגרציה קשורים למערכת הממוחשבת של הארגון והשימוש בה. בעצם, שירותים אלו יוצרים את תשתיות התקשורת והמחשוב בארגון, ומעניקים לעובדים את הכלים לתחזק אותם ולהשתמש בהם בצורה היעילה והטובה ביותר עבור הארגון. שירותי אינטגרציה דואגים לכך שמערכות המחשוב והמידע יונחו על תשתיות יציבות, כך שהן יהיו זמינות ויתנהלו בצורה תקינה וטובה, שתסייע לעבודת הארגון השוטפת.

שירותי אינטגרציה

ארגונים וחברות הם דינמיים

בשנת 2019, ארגון שתשתיות המחשוב שלו אינן יציבות ומתקדמות, לא יצליח לשמור על יציבות והתקדמות בעצמו, מהסיבה הפשוטה שעולם העסקים כולו נשען על הטכנולוגיה. זו רק אחת הסיבות שכדאי לארגונים לשקול שירותי אינטגרציה. סיבה נוספת, היא שבעולם טכנולוגי דינמי ומשתנה, גם הארגונים גדלים, משתנים ומפתחים צרכים חדשים. שירותי אינטגרציה עוזרים לשדרג את מערכות המחשוב הקיימות בארגון ולהוסיף חדשות, על מנת לענות בצורה הטובה ביותר על צרכיו המשתנים של הארגון. בעזרת שירותי האינטגרציה, ניתן להתאים את המערכת כולה לצרכים המשתנים של הארגון, להדריך את העובדים ובאופן כללי להישאר מעודכנים, עם יד על הדופק ועם מערכות יציבות, שעונות באופן אישי על כל הצרכים של הארגון.

שירותי אינטגרציה – מה זה כולל?

חברות שמספקות שירותי אינטגרציה מציעות לארגונים מגוון רחב של שירותים נחוצים ושל פתרונות מותאמים אישית לארגון. ראשית, נערך מחקר מקיף על צרכי המחשוב על העסק, על המערכות הקיימות בו ועל הרצונות העתידיים שלו בתחום. לאחר מחקר ולמידה, מכינה חברת שירותי האינטגרציה תוכנית כוללת, על פיה היא יכולה להתאים לארגון את מערכות המחשוב המתאימות לו ביותר. השלב הבא של פרויקט שירותי האינטגרציה הוא שלב הביצוע. טכנאים מקצועיים מגיעים לארגון ומבצעים את התוכנית. הם פורסים תשתיות מחשוב ותקשורת, מתקינים תחנות עבודה, שרתים ומערכות הפעלה מתחום החומרה והתכונה כמו אופיס, תוכנות גיבוי, מערכות הפעלה ועוד.
וזה לא הכל! שירותי האינטגרציה כוללים גם את קידום האחסון והגיבוי בארגון, מצורות אחסון ישנות ופיזיות, לצורות אחסון מתקדמות ווירטואליות כמו גיבוי בענן, אבטחת מידע וירטואלית, איחוד המידע ושירותים נוספים שממירים צורות אחסון וגיבוי פיזיות, אל תוך העולם הווירטואלי, כדי לגבות את המידע של הארגון, לאחד אותו במקום אחד ולהגן עליו מפני פריצות ובעיות שונות מתחום אבטחת המידע.

ומה עם העובדים?

שירותי אינטגרציה נשמעים בהחלט כמו דבר טוב, אבל מצד שני, מגיעה חברה חיצונית, עושה את כל הדברים עבור הארגון ומה אז? חשוב לציין ששירותי האינטגרציה כוללים בתוכם ליווי, תיווך והדרכות מקצועיות של כל העובדים בארגון על מנת שיוכלו לעבוד עם המערכות ולעשות בכל הכלים המתקדמים את השימוש הטוב ביותר עבור הארגון. ישנו ליווי גם לאחר סיום התהליך, ישנם מרכזי תמיכה שניתן לפנות אליהם, וטכנאים שעומדים לרשות הארגון במקרה של תקלות ומטפלים בהן במסירות ובמהירות.

למידע על שירותי האינטגרציה שלנו לחץ כאן!

By | 2019-04-23T12:42:51+02:00 אפריל 23rd, 2019|בלוג|0 Comments

Leave A Comment